O nás

Vážení klienti,

předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o služby naší poradny a zároveň Vám pogratulovat k prvnímu důležitému kroku – začít vnímat svoje zdraví je výhra!

Poradna v oblasti životního stylu, FIT ZONE,  je zcela unikátní projekt, který nemá v ČR ekvivalent. Naším cílem je vytvářet prostředí a podmínky, které pomohou Vám, našim klientům, splnit stanovené cíle. Neprodáváme „zaručené spalovače“,  nemáme speciální jídelníček na měsíc, nemáme šablonu, podle které se musíte řídit. Žádné diety, tukožroutské polévky, dělené stravy…  Jednoduše tyto věci nemají smysl.

Využíváme naše zdroje a naše zkušenosti z více jak 5ti leté historie práce s klienty, kteří chtějí, nebo musí redukovat svoji hmotnost, zlepšují svou fyzickou zdatnost, nebo prostě mají rádi zdravý pohyb. Firma Fit zone s.r.o.,  se sídlem v Olomouci, je provozovatel a milovníkem skupinového cvičení H.E.A.T. Program v OMEGA, centru sportu a zdraví v Olomouci a H.E.A.T. Centra Šumperk. Poradna v oblasti životního stylu FIT ZONE představuje komplexní péči o našeho klienta za minimální cenu.