Můj pes je mojí první obětí!!!

Poslední roky se věnuji výživě a snažím se poskytovat svým klientům vhodné rady. Podle známého přísloví „kovářova kobyla …“ se mi povedl husarský kousek s naší milovanou Aishenkou (Dlouhosrstý výmarský ohař).

Aishenka je velmi vznešená dáma, většinou dobrých mravů a zakládala si na své perfektní figuře. Dokonce s námi provádí i kondiční výběhy kolem Moravy a s klidnou duší můžu napsat, můj trenér je skutečný pes. Nic mi nedá zadarmo a její tempo je zabijácký. Páníček, výživový specialista, se jí za to odvděčil ve velkém a stačil mi na to týden! Aisha je válec!!!

Ty granule vypadají všechny stejně

Aishenka je již velká slečna a jako taková dostala nové granule. Páníček, výživář, se jal výzvy a nastudoval, že musí dostat 3 kelímky. Jak přečet, tak udělal (bylo mi trochu podezřelý, že to ten pes s funěním skoro ani nedožral, ale etiketa je etiketa). Po !!! TÝDNU !!!, se Aishe začali kamarádi lehce posmívat, jelikož její ladná linie někam zmizela. Vložila se do toho manželka, výživový amatér, a odhalila jádro pudla, 2x větší kelímek. No nic, Aisha je již 3. den v redukci a dívá se na mě vyčítavě. Neustále se dojídá trávou :-).  Myslím, že v moje schopnosti přestala nadobro věřit.

Poučení

  1. Důležité informace čte manželka
  2. Když má zvíře (člověk) hlad, má se dojíst zelým 🙂
  3. Budu si dávat velký pozor až budu někdy dávat jídlo svým dětem, protože to je sakra rychlý průšvih (průšvih=prů.er) 🙂
  4. Musím se omluvit Aishe, které se směje celé příbuzenstvo 🙂