Výživová poradna

Vážení klienti,

předem bychom Vám chtěli poděkovat za Váš zájem o služby naší poradny a zároveň Vám pogratulovat k prvnímu důležitému kroku – začít vnímat svoje zdraví je výhra!

Poradna v oblasti životního stylu, FIT ZONE, je velice zajímavý koncept, který spoléhá na základní principy zdravého životního stylu. Jsme přesvědčeni, že díky kombinaci pohybu a rozumného jídla dokážeme vyřešit i Vaše problémy s váhou. Naším cílem je vytvářet prostředí a podmínky, které pomohou Vám, našim klientům, splnit stanovené cíle. Neprodáváme „zaručené spalovače“, nemáme speciální jídelníček na měsíc, nemáme šablonu, podle které se musíte řídit. Žádné diety, tukožroutské polévky, dělené stravy…  Jednoduše tyto věci nemají smysl.

Využíváme naše zdroje a naše zkušenosti z více jak 12-ti leté historie práce s klienty, kteří chtějí, nebo musí redukovat svoji hmotnost, zlepšují svou fyzickou zdatnost, nebo prostě mají rádi zdravý pohyb. Firma Fit Zone s.r.o., se sídlem v Dolanech u Olomouce, je provozovatel a milovníkem skupinového cvičení na našich dvou sportovištích – Svět FitZone Olomouc a H.E.A.T. Centrum Šumperk. Poradna v oblasti životního stylu FIT ZONE představuje komplexní péči o našeho klienta za minimální cenu.

Kam dále?

Mgr. Tomáš Hýna
Více

Jak funguje?
Více

Ceník poradny
Více

Statistika
Více

Kde nás najdete
Více

Chci se objednat
Více