Jak to funguje?

Pokud hledáte zázračné pilulky, nízkoenergetické diety, nebo vibrační přístroje co za Vás vyhrají válku s tukovými zásobami, jste na špatné stránce, ve špatné poradně. Málokdo Vám to řekne, ale dosáhnout svůj cíl, zhubnout, je otázka potu a sebekontroly (nikoli sebetrýznění!!!). S tím Vám velmi efektivně dokážeme pomoci. Máme znalosti, máme i prostředky a dokážeme pro Vás připravit komfortní prostředí, kam se budete těšit.

CÍL PROGRAMU

Nastavit dlouhodobě udržitelný individuální režim každého klienta. V průběhu programu neustále komunikovat s klientem a získávat zpětnou vazbu, díky čemuž máme možnost nalézt optimální řešení pro každého. Cílem není zhubnout, ale redukovat zásobní tuk, bez vedlejšího efektu redukce svalové hmoty a vody.

 

ZÁKLADNÍ PILÍŘE PROGRAMU

 • žádný prodej doplňků stravy
 • žádné předepsané jídelníčky – jde nám o to, aby jste si nastavili svůj režim, který bude funkční (když budete mít jídelníček předepsaný, budete jíst zdravě, ale co potom až ho mít nebudete?)
 • spolupráce mezi klientem a poradcem je to nejdůležitější – poradce je ten kdo Vám pomáhá, ten na koho se můžete kdykoliv obrátit a žádat radu
 • flexibilita – schůzky probíhají vždy po oboustranné dohodě, dle možností klienta
 • Vaše snaha je klíčová – pokud se rad budete držet, výsledek se rychle dostaví, pokud ne, samozřejmě žádná změna k lepšímu

 

JEDNOTLIVÉ KROKY, KTERÉ KLIENT ABSOLVUJE

 1. Přihlášení se do programu přes mail info@heatsumperk.cz a získání stručných úvodních informací.
 2. Vyplnění vstupního dotazníku.
 3. Zapisování jídelníčku za 7 dní do formuláře.
 4. Úvodní konzultace s odborníkem, diagnostika těla a zaplacení poplatku – cca 90 minut.
 5. Nastartování upraveného režimu – pohyb, strava, odpočinek.
 6. Průběžná osobní setkání, jejichž součástí je zpětná vazba, přeměření na bioimpedanční váze a další slovní vyhodnocení současného výsledku. Nejlépe každé 2 týdny.
 7. Spolupráce s klientem může trvat i více než 3 měsíce, bez vyžádání doplatku na konzultace (na cvičení ano).